CONAN MASTINEUM Deos Nostros

Samce » CONAN MASTINEUM Deos Nostros

ZWYCIĘZCA ŚWIATA W KLASIE SZCZENIĄT 2017,
CHAMPION POLSKI,
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI,
ZWYCIĘZCA POLSKI 2018,
NOMINACJA na CRUFTS 2019
ZWYCIĘZCA POLSKI KIELCE 2019

ojciec: Korosdombi ARON
matka: RAVENA ROYAL FORTUNE MastineuM
data urodzenia: 8.03.2017r.
dysplazja, cystynuria, PRA - przebadany
wysokość: 74 cm
waga: 85 kg

CONAN urodził się w naszej hodowli jako jeden z ośmiorga rodzeństwa. Ma dwie siostry i 5 braci. Jest młodym psem i ciagle się rozwija. Ma cudowny charakter - jest psem pewnym siebie, odważnym, kochającym wszystkie istoty żywe, bardzo przyjacielski, szukający ciągłego kontaktu z rodziną, otwarty na nowości, kontaktowy, zawsze chętny do spaceru czy przejażdżki samochodem. Mogłabym o nim pisać godzinami. Czas oczywiście pokaże co z niego wyrośnie, ale zapowiada się na wspaniałego mastifa. Zadebiutował w wieku 7 miesięcy na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu (pażdziernik 2017), gdzie otrzymał tytuł Najlepsze Szczenię. Miesiąc póżniej na Światowej Wystawie Psów Rasowych w Lipsku zdobył tytuł Zwycięzca Świata w klasie Szczeniąt. 

WYBRANE OCENY z WYSTAW:

"Duży, rosły, mocny jak na swój wiek (7 miesięcy) pies, dobra psychika, dobrze prezentowany" (sędzia Jarosław Grunt) 

"Doskonale wymodelowana głowa, głęboka, pojemna klatka piersiowa" (sędzia Iwona Matuszewska)

" Doskonałej wielkości i formatu o bardzo dobrym stosunku masy do  wysokości, bardzo piękna w wyrazie głowa o doskonałych proporcjach , piękne zdrowe, ciemne oko, doskonale ustawiona i noszona szyja, prosty grzbiet, pojemna, głęboka klatka piersiowa. Mocny doskonale ustawiony zad, kończyny przednie doskonale ustawione i prowadzone o ciut delikatnym kośćcu. Typowe umaszczenie" (sędzia Krzysztof Kradziecki)

"Mocna budowa, mocny kościec, głowa o samczym wyrazie, szeroka szyja, doskonale wypełnione przedpiersie i klatka, w ruchu i statyce prawidłowa linia górna i dolna, harmonijny ruch, doskonały temperament" (sędzia Beata Badura)

"Dobrej wielkości i o poprawnym kośćcu, mocna, dobra w proporcjach i wyrazie samcza głowa, oko ciemne, zgryz prawidłowy, sylwetka proporcjonalna, prawidłowe kątowanie kończyn, górna linia w normie" (sędzia Iwona Magdziarska)