Poznań 17/18.11.2018r. Zwycięzca Polski 2018

Aktualności » Poznań 17/18.11.2018r. Zwycięzca Polski 2018

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu jest jednym z najważniejszych wydarzeń kynologicznych w Polsce. Uczestniczą w niej najlepsze psy i nierzadko goście z innych krajów.
Podobnie jak przed rokiem uczestniczyłam w niej  z CONANEM I CASPIĄ, ale tym razem w klasie pośredniej. Konkurencja nie była duża, a ogólna liczba mastifów w tym roku to 6 osobników w sobotę, oraz 7 zgłoszonych w niedzielę ( ale wystawionych zostało 6, 1 nie przyjechał). Mastify w sobotę sędziował Sasa Mihajlović , a w niedzielę Iwona Magdziarska. Naszym sukesem w tegorocznej edycji wystawy poznańskiej to zarówno w pierwszy jak i drugi dzień BOS CONANA, a także jego nominacja na Crufta 2019 ale przede wszystkim ZWYCIĘSTWO POLSKI 2018.
CASPIA z kolei nie uzyskała spektakularnych tytułów, ale wystawianie jej było niewątpliwie przyjemnością. Prezentowała sie wspaniale, współpracowała ze mną wprost idealnie. Należy zwrócić uwagę, że wystawianie mastifa wymaga na pewno kondycji oraz nie lada umiejętności.  Nie mam ani jej ani sobie nic do zarzucenia. CASPIA to cudowna suczka, której możliwość oglądania w statyce i ruchu to wielka przyjemność.
Prawdą jest, że wystawę psów chwalą wszyscy ci, których pupile wygrywają. Warto tu wspomnieć o bardzo miłej, kulturalnej atmosferze panującej w naszym ringu. 
Wystawa to nie tylko rywalizacja, ale między innymi wspaniała okazja do spotkania z innymi ludżmi , do wymiany doświadczeń hodowlanych, wystawowych czy po prostu wymiany informacji co w mastifowym świecie "piszczy". 
Międzynarodowa Psów Rasowych w Poznaniu to na pewno unikatowa impreza. Jedyna podczas której możemy zdobyć wspaniały tytuł Zwycięzca Polski.
Niewątpliwie zaszczyt to i ogromna przyjemność móc uczestniczyć w tym konkursie.

 • CASPIA & CONAN
  CASPIA & CONAN
 • CASPIA
  CASPIA
 • Zwycięzca Polski 2018
  Zwycięzca Polski 2018
 • CONA, CASPIA & ARIA
  CONA, CASPIA & ARIA
 • CASPIA
  CASPIA
 • CASPIA
  CASPIA